KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075161

nr 1507 5161

Oidentifierad konstnär. Kustmotiv. Signerad Kjellin. Olja på duk, 29x42 cm, yttermått inklusive ram: 40x53 cm

Utrop:

500 kr

måndag 5 december 2022
kl 20:59:30